Czy mailing to dobry sposób na biznes?

Zaczynając myśleć o biznesie internetowym każdy przerabiał takie rozwiązanie ja klikanie w reklamy czy autosurfy. Następnie pojawiały się programy inwestycyjne wysokiego ryzyka – HYIP. Każdy jednak, kto poważnie myśli o e-biznesie w końcu dochodzi do wniosku, że baza klientów jest bardzo ważna, ponieważ sprzedając można zarobić najwięcej. Z pomocą przychodzi email marketing.

Na początku jednak każdy e-biznesmen powinien posiadać listę mailingową, która można zbudować np. poprzez oferowanie – na początku – darmowych kursów, ebooków itp. Gdy nasza lista jest już odpowiednio duża, zaczynamy wysyłać mailing z ofertami płatnymi – np. książki z wydawnictwa złote myśli, czy inne oferty programów partnerskich. Oczywiście jeśli nie posiadamy własnego produktu.

Taki email marketing może być naprawdę dochodowym biznesem, wystarczy tylko zebrać ludzi zainteresowanych danym tematem i co jakiś czas podsyłać im np. ciekawe publikacje, które mogą zakupić poprzez nasz link partnerski. Najlepsze jest to, że jedyną inwestycją związaną z takim biznesem jest nasz czas, który należy poświęcić na naukę, budowanie listy i wyszukiwanie ciekawych produktów. Nawet takie narzędzia jak autoresponder, serwer pod stronę internetową, czy nawet domena są darmowe. Biznes bez finansowe inwestycji!

Statystyki mówią, że 2% populacji ma skłonność do natychmiastowego zakupu. Oznacza to, że wysyłając mailing do 10000 osób, statystycznie 200 z nich od razu zakupi oferowany produkt.

Drogi czytelniku, jeśli chcesz osiągnąć sukces w e-biznesie, może warto już teraz zacząć budować swoją listę mailingową. W końcu te kilka godzin tygodniowo po pewnym czasie może stać się Twoim źródłem utrzymania i przynieść dochód znacznie większy, niż minimalna krajowa pensja, a to wszystko tylko i wyłącznie za sprawą odrobiny chęci i poświęcenie chwili czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *