Gratka dla fanów pokera

W Polsce brak jest dobrze zorganizowanych turniejów pokerowych. Jednak ostatnio powstał bardzo ciekawy projekt za sprawą, którego może się to już niedługo zmienić. Mowa o serwisie turnieje-pokerowe.pl. Także jeśli jesteście miłośnikami gry poker Texas Hold’em koniecznie zajrzycie na ten nowo powstały portal, gdzie znajdziecie masę ciekawych informacji.

Co ciekawego wyszukacie w portalu turnieje-pokerowe.pl? Przede wszystkim informacje o organizowanych przez nas turniejach pokerowych. Musicie wiedzieć, że właśnie ruszyły zapisy na pierwszy turniej pokerowy, który odbędzie się w wariancie poker Texas Hold’em NL w Krakowie. Dokładne szczegóły odnoście daty i miejsca organizowania turnieju nie są jeszcze opublikowane. Wszystko tak naprawdę zależy od zainteresowania tematem. Organizatorzy czekają aż zbierze się 100 chętnych osób. Z pewnością zainteresuje Was także jakie będzie wpisowe do opisywanego turnieju. Tutaj jeszcze również niewiadoma. Ale powstała bardzo ciekawa inicjatywa, gdyż każdy z Was może w serwisie zagłosować na wysokość wpisowego.

Poza samymi informacjami o turniejach organizowanych przez portal turnieje-pokerowe.pl w serwisie znajdziecie również rozbudowane forum pokerowe. Zachęcamy Was do częstego udzielanie się na naszym forum, gdzie znajdziecie masę ciekawych informacji, będziecie mogli wymienić się doświadczeniami i przeżyciami związanymi z grą w pokera. Ponadto, dla początkujących pokerzystów w naszym portalu opublikowaliśmy zasady gry w pokera, dzięki którym w mig nauczycie się podstaw tej gry. A dla tych bardziej zaawansowanych pokerzystów mnóstwo strategii pokerowych i newsów ze świata pokera.

Zachęcamy Was również do polubienia i śledzenia naszego Facebook’owego profilu, gdzie także znajdziecie masę ciekawych informacji ze świata pokera oraz wiadomości odnośnie organizowanych turniejów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *