Jak korzystać z promocji pokerowych

poker bonusy

Każdy zarejestrowany użytkownik poker-roomu może skorzystać z promocji oferowanych przez ten serwis. Warunki konieczne do spełnienia to ukończone 18 lat, akceptacja regulaminu promocji i ewentualnie posiadanie określonej sumy pieniędzy na koncie, jeśli dana akcja tego właśnie wymaga. Przystąpienie do promocji jest bardzo proste – wybieramy interesującą nas ofertę, czytamy warunki postawione przez serwis i zatwierdzamy swój wybór odpowiednim przyciskiem na stronie.

Od tej pory nasze zakłady przy grze w pokera są rozliczane w sposób opisany w regulaminie promocji. Uczestnictwo w proponowanej przez serwis akcji bonusowej nie jest konieczne, jeśli zatem nie interesuje nas np. udział w darmowych turniejach, wystarczy odrzucić ofertę i obstawiać zakłady na normalnych zasadach.
Co ważne, w jednym serwisie możemy mieć tylko jedno konto gracza na swoje nazwisko. Innymi słowy, jeśli interesują nas różne promocje pokerowe danego serwisu, a regulamin wyklucza ich łączenie, musimy zdecydować się na konkretne rozwiązanie. Założenie kilku fikcyjnych kont tylko po to, by zyskać dostęp do wielu bonusów, kończy się zawsze tym, że wypłata pieniędzy zostaje zawieszona, a na konta nieuczciwego gracza nakładana jest blokada i nie może on już przystępować do żadnych rozgrywek w danym serwisie. Korzyści uzyskanych w ramach jakiejkolwiek promocji (np. darmowych żetonów) nie wolno też nikomu odsprzedawać ani odstępować za darmo.

Niektóre promocje mają charakter czasowy, więc gdy zawodnik nie zdąży np. obrócić bonusem wymaganą ilość razy, zarobione do tej pory w ramach promocji pieniądze mogą przepaść. Dlatego tak ważne jest dokładne zapoznanie się z zasadami promocji, do której planujemy przystąpić.

Jeżeli jesteście na etapie szukania ciekawych bonusów pokerowych polecamy Wam zajrzeć na stronę: redbetbonusy.pl. Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *