Kraków zaprasza turystów

przechowaj bagaz w przechowalni w centrum krakowa

Kraków to miasto, które jest piękne. Mówię to z własnego doświadczenia, ale jestem pewna, że wiele osób chętnie by mnie poparło. W końcu statystki mówią same ze siebie. Donoszą nam one, że to miasto co roku odwiedzane jest przez rzesze turystów, których liczba może sięgać kilkuset tysięcy.

Skoro już o turystach mowa, to warto wspomnieć, że przybywają oni do tego miasta drogą lotniczą oraz drogą lądową. Do tego drugiego rodzaju można zaliczyć auta oraz pociągi i autokary. Dworzec kolejowy i autobusowy w Krakowie jest świetnie wyposażony i posiada wiele udogodnień dla turystów, którzy przybyli do tego miasta. Znajduje się tutaj przechowalnia bagażu, gdzie bezpiecznie przechowasz bagaż przez określony czas. Każdy turysta, który już wymeldował się z miejsca noclegowego a czeka na PKP lub PKS może tam oddać swoje torby, dzięki czemu może wrócić jeszcze do zwiedzania miasta.

Możne również chcąc pozwiedzać skorzystać z placówki jaką jest przechowalnia bagażu w centrum Krakowa. Nie będzie musiał nigdzie chodzić z ciężkimi walizkami. W takiej przechowalni za bardzo niską cenę można zostawić swoje rzeczy. Możemy być pewni, że nikt nam ich nie ukradnie. Sama korzystałam również z takiej przechowalni bagażu w Krakowie, a dokładniej tej: http://luggagestorage.pl/ i jak najbardziej wszystkim polecam skorzystanie z tego miejsca. Po co chodzić z ciężką walizką, skoro można swobodnie iść na ostatni spacer po pięknym i uroczym Krakowie, bez zbędnego i ciężkiego bagażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *