Kto zagraża wodzirejom?

dj wodzirej

Wyjątkowa okazja zbliża się wielkimi krokami, a Ty rozważasz jak możesz uatrakcyjnić przyjęcie, które z jej powodu organizujesz? Jeżeli zależy Ci na dobrej zabawie i wielorodności rozrywek, to najlepszym wyborem okaże się dj wodzirej. Zapewni profesjonalną oprawę muzyczną, rozrusza nawet najbardziej opornych gości oraz wymyśli szereg ciekawych gier. Jego największą konkurencję stanowi obecnie zespół muzyczny lub orkiestra, które rozszerzają oferty o oryginalne atrakcje. Jakie są zalety obu tych profesji?

Na pierwszy plan wysuwają się kwestie finansowe i praktyczne. Decydując się na dj’a wodzireja zapłacisz bowiem mniej niż przy zamówieniu zespołu. Wynika to z prostej zależności – orkiestra złożona jest z kilku do kilkunastu osób czekających na gażę. Bardziej opłacalnym wyborem wydaje się zatem zatrudnienie wielofunkcyjnego wodzireja, za którego jednocześnie mniej się zapłaci.

Ilość członków zespołu jest kolejną kategorią do rozważenia. Niekiedy trudniej jest pertraktować z kilkoma muzykami, podczas gdy praca dj’a wodzireja zazwyczaj opiera się na przygotowanych dla klientów pakietach usług. Nieraz jednak jego oferta okazuje się uboższą od tej orkiestry, zwłaszcza w zakresie oprawy muzycznej. Zaletą orkiestry jest możliwość gry dla gości na żywo i szybkiego reagowania na ich zapotrzebowanie. Znanym motywem imprezowym są piosenki zamawiane na życzenie, dedykowane solenizantom czy parze młodej albo wspólne śpiewanie najbardziej chwytliwych i popularnych przebojów. Z kolei zakres utworów dj’a wodzireja jest ograniczony – wybiera on piosenki zgodne z preferencjami muzycznymi, jednak nigdy nie jest w stanie w pełni przewidzieć oczekiwań wszystkich osób.

Orkiestra zyskuje przewagę także w sytuacjach, gdy przyjęcie dedykowane jest większej liczbie zaproszonych. Po prostu jest bardziej zauważalna, nawet jeżeli cały czas spędza na scenie. W momencie, gdy wodzirej zniknie w tłumie gości, część z nich nie jest w stanie obserwować jego poczynań. Zapełnienie większej powierzchni może jednak przemawiać na niekorzyść zespołu. Nie zawsze bowiem organizator jest w stanie znaleźć w wynajmowanym lokalu adekwatną scenę czy nieograniczoną przestrzeń, w której muzycy rozłożą swój sprzęt i będą mieli swobodę ruchów. Wodzirej zajmuje niewiele miejsca (głównie jest ono przeznaczone na konsolę dj’a), a większość czasu spędza pośród ludzi, pilnując by bawili się jak najlepiej. Zyskuje on przewagę na kameralnych imprezach.

Obie formy urozmaicenia uroczystości mają swoje zalety i wady. Za profesjonalny zespół zapłacisz więcej, ale możesz być pewny, że zostanie on zauważony, zintegruje się nawet z dużym tłumem i rozrusza gości. Dj wodzirej djbarti.pl stanowi tańszy wydatek i będzie interaktywny – wniknie już od początku w towarzystwo bawiąc ich różnymi atrakcjami oraz odtwarzając znane utwory. Wybór należy do Ciebie – zastanów się kogo bardziej potrzebujesz na swoim przyjęciu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *