Małe i skuteczne gadżety reklamowe

przypinki na magnesie zamowisz na buttonfly-przypinki_PL

Szukasz małych i niedrogich gadżetów reklamowych, które jednocześnie będą skutecznie pełnić swoją rolę? Przypinki to produkty, które powinny Cię zainteresować. Z całą pewnością są małe i kosztują mało, a dobrze zaprojektowane i wykonane przypinki potrafią przykuwać uwagę. Ile kosztują przypinki wykonywane przez licznych producentów tych gadżetów?

Ceny są zależne od wielkości zamówienia, ale można je uśrednić do dwóch złotych za sztukę. Przy zamówieniach powyżej 1000 sztuk, może ona spaść nawet o ponad sto procent. Reguła tutaj jest prostsza – im więcej jednakowych przypinek zamawiamy jednorazowo, tym mniej zapłacimy za sztukę. Do wyboru, oprócz rozmiaru, mamy także kilka wariantów – przypinka może być bowiem zakończona agrafką, magnesem, przydatnym otwieraczem do butelek czy nawet lusterkiem. To jakiej średnicy będzie zamawiana przypinka oraz jak wykończona również znacząco wpływa na cenę przypinki. Chcąc poznać ceny przypinki warto odwiedzić stronę producenta i zerknąć na jego cennik przypinek – na przykład tutaj: http://buttonfly-przypinki.pl/.

Przypinki to jednak nie tylko gadżet reklamowy. Okazuje się, że może być to także świetny element wykonywany w ramach imprez okolicznościowych oraz innych okazji, które warto upamiętnić. Zresztą jest to związane z etymologią słowa przypinka, które oznacza po prostu coś do przypominania. Jednym z przykładów może być przygotowanie tych gadżetów z okazji ważnej rocznicy. Taka przypinka, oprócz walorów reklamowych, może stanowić swego rodzaju odnośnik do przyszłości. Odnajdując ja po latach, możemy sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć sobie ciekawy koncert, imprezę firmową czy swoją studniówkę.

Takie gadżety często trafiają też w ręce kolekcjonerów. Bardzo popularne jest ostatnimi czasy zbieranie firmowych długopisów, kubków, czy właśnie przypinek. O ile nie trudno zdobyć gadżet znanej firmy, która bardzo wiele środków przeznacza na gadżety reklamowe, to zdobycie przypinki, utworzonej małym nakładem z okazji jakiegoś wydarzenia, może być nie lada wyzwaniem. W sieci pojawiło się ostatnimi czasy wiele sklepów internetowych, oferujących pojedyncze przypinki z różnorodnymi wzorami. Często zdobią one później torby i plecaki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *