Małe, słodkie i sympatyczne cukierki

krówki ślubne

Słodycze, ach słodycze… tak bardzo nieodłączna część dzieciństwa każdego dziecka – również mojego – ale nie tylko. Słodycze to również stały element udanych przyjęć, imprez okolicznościowych, w tym urodzin dla dzieci, tradycji bożonarodzeniowych i wielkanocnych, a nawet… ślubu.

Dlaczego? Odpowiedź jest zasadniczo bardzo prosta: słodycze to nie tylko symbol przyjemności i synonim radości, ale również forma podziękowania, wyraźny sygnał dla odbiorcy: „Jesteś dla mnie ważny. Cieszę się, że jesteś.”

A skoro już o ślubie mowa, należy wspomnieć, że jeśli zdarzy się Wam w przyszłości być zaproszonym na tę uroczystość, nie zdziwcie się wówczas, gdy po jej zakończeniu Państwo Młodzi w podziękowaniu ofiarują Wam… krówki ślubne!

Małe, słodkie i sympatyczne cukierki, które w zależności od wyboru i gustu nowożeńców mogą pojawić się jako krówki z nadrukiem np. zdjęciem młodej pary, krówki z motywem lub grafiką nawiązującą do ślubu. Co ciekawe, jest to – jak można przeczytać na stronie waszepieknewesele.pl – zupełnie nowy trend, który w tej branży dopiero debiutuje. Czy na długo? Miejmy nadzieję, że tak – w końcu nie ma bardziej przyjemniejszego, a co najważniejsze, zupełnie niezobowiązującego, jak garść słodyczy, prawda? Tym bardziej, że można je wręczyć już bezpośrednio po uroczystości nie tylko tym, którzy razem z nowożeńcami będą się hucznie bawić na weselu, ale również przekazać tym, którzy z jakiś powodów – mniej lub bardziej oczywistych – nie wezmą w nim udziału. Ciekawy pomysł, prawda? W końcu każdy z nas lubi dostawać od czasu do czasu jakieś drobne upominki z okazji i bez okazji, więc dlaczego z tego nie skorzystać?

Niezależnie więc od tego, czy będą to krówki z nadrukiem, krówki ślubne lub po prostu zwykłe, najbardziej tradycyjne krówki kupione w sklepie tak o, dla przyjemności – zawsze to będzie mile widziany prezent i serdeczny gest w stronę obdarowywanego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *