Męskie torby na topie

Torby kojarzą nam się zazwyczaj z kobietą. Tymczasem jednak dzisiaj na rynku pojawia się coraz więcej toreb przeznaczonych dla panów. Czy różnią się one od tych kobiecych? Oczywiście, że tak! A czy są modne? Tak, ponieważ w dzisiejszych czasach staramy się z powrotem przywrócić elegancję właściwą okresowi przedwojennemu. Warto również podkreślić, że na wielu stanowiskach taka elegancja jest nie tylko atutem, lecz również koniecznością.


Torby męskie na ramię

Czym zatem różni się taka torba męska od kobiecej? Przede wszystkim kształtem. Wiadomo oczywiście, że mężczyźni generalnie biorą ze sobą do pracy czy na wyjścia nieco inne rzeczy niż kobieta. Twórcy toreb uwzględnili to i dlatego liczba oraz wielkość przegródek w torbach męskich jest inna niż u kobiet.

tor3

A po co w zasadzie kupować taką torbę? Nie lepszy jest plecak? Odpowiedzmy na to pytanie innym pytaniem- czy widzieliśmy kiedykolwiek mężczyznę sukcesu- będącego na wysokim stanowisku albo posiadającego ciekawą pracę, z której naprawdę jest zadowolony, jak podąża do pracy ze sportowym plecakiem? Nie bardzo. Takie osoby zazwyczaj są elegancko ubrane i mają na ramię zarzuconą torbę albo trzymają w ręku teczkę.

Torby męskie Puccini

Pozostaje zatem pytanie- gdzie znaleźć takie torby? Odpowiedź brzmi- sklep Puccini. Firma Puccini to od lat najlepszy na rynku producent toreb zarówno dla pań, jak i dla panów. Wszystkie produkty z tej firmy cechuje subtelna elegancja właściwa jedynie przedmiotom wykonanym naprawdę z najlepszej jakości materiałów. Co więcej- torby Puccini mają oryginalny design. Często stylizowane są właśnie na dawne, pełne elegancji czasy.

tor7

Warto tu wspomnieć krótko o ostatnim hicie, jakim są torby listonoszki dla mężczyzn. Są one stylizowane na dawnych torbach noszonych przez listonoszy, Zakładane przez ramię, są pojemne i funkcjonalne. Firma Puccini stworzyła również oryginalne małe listonoszki- idealne na wieczorne wyjścia. Sprawdź ofertę na torby męskie w sklepie Puccini – https://sklep.puccini.pl/torby-meskie

Torby na laptopa

Ponadto firma Puccini posiada w swojej ofercie torby przeznaczone specjalnie do laptopów. Posiadają one wtedy przegródki na przeróżne dokumenty służbowe, portfel i inne ważne przedmioty. Można zadać sobie pytanie- po co nam osobna torba na laptopa? Wyobraźmy sobie zatem sytuację, w której podczas przedstawiania szefowi ważnego projektu wyciągamy laptopa… całego w naszej kanapce, która postanowiła akurat teraz wylecieć z pojemniczka.

Warto dodać jeszcze na koniec, że zarówno taka torba na laptopa czy też torba na ramię firmy Puccini to świetny prezent dla każdego mężczyzny. Szczególnie z okazji ważnych wydarzeń, jak np. ukończenia studiów, awansu czy zdanego ważnego egzaminu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *