Moda na e-papierosy

Obecnie na każdym kroku możemy zaobserwować rosnącą popularność e-papierosów w naszym kraju. Nikogo to nie dziwi, bo e-papierosy są zdrowsze, tańsze oraz możemy cieszyć się nimi w każdym miejscu publicznym, w przeciwieństwie do tradycyjnych papierosów. W związku z dużym zainteresowaniem elektronicznymi papierosami bardzo szybko rozwija się segment rynku e-papierosowego, co jest zjawiskiem pozytywnym dla wszystkich e-palaczy.

Powodów do przerzucenia się z tradycyjnych papierosów na elektroniczne papierosy jest zatem całkiem sporo. Skupiając się na tych najważniejszych nie sposób nie wymienić ich wpływu na nasze zdrowie. Przede wszystkim nie zawierają one w sobie substancji smolistych, co wyklucza ich działanie rakotwórcze. Zatem tutaj ogromny plus na korzyść e-papierosów.

Kolejną istotną zaletą jaką posiadają e-papierosy jest ich cena, a właściwie koszt użytkowania. Wydając jednorazowo powiedzmy około trzysta złotych na zestaw dwóch kompletnych, markowych e-papierosów będą nam one służyły, w zależności od częstotliwości palenia, od około roku do nawet trzech, czterech lat. Następnie podczas użytkowania co jakiś czas przyjdzie nam wymieniać takie elementy jak grzałkę, atomizer czy clearomizer, ale te wszystkie podzespoły nie są jakimś dużym wydatkiem. Są to kwoty maksymalnie do pięćdziesięciu złotych.

Największe koszty podczas palenia e-papierosów ponosimy oczywiście na odparowywane w trakcie palenia e-liquidy. Jednak i te koszty są śmiesznie małe w porównaniu do tradycyjnych e-papierosów. Przykładowo osoba, która pali paczkę normalnych papierosów dziennie wydaje miesięcznie około trzysta pięćdziesiąt złotych. Jeśli zaś zacznie palić e-papierosa, z taką samą częstotliwością, na e-liquidy wyda miesięcznie około trzydziestu złotych, a więc ponad dziesięciokrotnie mniej. To właśnie koszty palenia oraz wpływ na zdrowie powodują, że coraz więcej osób zamienia tradycyjne papierosy na elektroniczne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *