Mówmy po angielsku od najmłodszych lat

na angielski zapiszesz w krakowie nawet roczne dziecko

Warto uczyć się języków obcych. Podróżujemy po całym świecie. Jeśli znamy język danego kraju i czujemy się w nim swobodnie, możemy zaprzyjaźnić się z jego mieszkańcami. Nauka języków rozwija również kreatywne myślenie, także u dzieci, i wzbogaca wiedzę ogólną. Absolutną podstawą dla dobrze wykształconego Europejczyka jest w dzisiejszych czasach język angielski. Praca w międzynarodowym środowisku to norma. Żyjemy w globalnej wiosce.

Im wcześniej zaczniemy naukę, tym lepiej. Maluchy uczą się jakby mimochodem, w sposób spontaniczny, angielski dla dzieci to wspaniała zabawa, której efektem jest zdobycie umiejętności językowych. Umysł dziecka jest chłonny. Świetnie, jeśli przez naukę dowcipnych piosenek, słówek i prostych wierszyków maluchy oswoją się z językiem i zaczną się nim posługiwać bez wewnętrznej blokady.

Na zajęcia językowe w Krakowie – przeważnie jest to angielski dla dzieci – uczęszczają w wielu przedszkolach nawet trzyletnie maluchy. Można też skorzystać z oferty licznych szkól językowych. Dbają one o dobrze wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną zapewniając atrakcyjną i dostosowaną do możliwości uczniów formę zajęć oraz co ważne angielski dla dzieci od pierwszego roku życia. Jak to możliwe? Więcej przeczytasz na: http://www.mova.pl/

Nie odpuszczajmy edukacji językowej naszych dzieci. Zapewnijmy swym dzieciom dobry start. Trudno przecież nie zgodzić się z opinią, że dobra znajomość języka angielskiego z pewnością się przyda dziecku w dorosłym życiu. Nauka angielskiego poprzez zabawę jest najprzyjemniejszym sposobem jego przyswajania wśród maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *