Najlepsze aplikacje do nauki języków obcych

najlepsze aplikacje do nauki jezykow

Każdy, kto podejmuje decyzję o nauce języków obcych chce by była ona skuteczna i szybko przynosiła rezultaty. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na korzystanie z nowoczesnych form nauki, takich jak nauka języków obcych przez internet. Oznacza to nie tylko korzystanie z kursów online przy pomocy komputera, ale również wykorzystywanie telefonów.

Towarzyszą nam one bowiem każdego dnia i w każdej chwili. Dzięki temu możemy uczyć się wtedy, gdy mamy na to czas. Aby nauka ze smartfonem była skuteczna potrzebujemy aplikacji, która nam to umożliwi. Przedstawiamy propozycje tego typu aplikacji, które z pewnością spełnią twoje oczekiwania.

Duolingo

To całkowicie darmowa aplikacja, dzięki której poprawisz swoją znajomość języka angielskiego. Wyróżnia ją przede wszystkim polskie menu, dzięki któremu korzystanie z aplikacji jest proste i intuicyjne. Za jej pomocą możesz poszerzać zasób słownictwa również  w innych językach, niemniej w takim przypadku musisz liczyć się z komunikatami po angielsku. Duolingo to aplikacja, dzięki której będziesz poznawać słownictwo poprzez krótkie, tematyczne “lekcje”. Dzięki temu nauka nie będzie cię nudzić. Możesz również sprawdzić ile się nauczyłeś.

Busuu

To kolejna aplikacja, którą warto zainstalować na swoim telefonie. Jest darmowa, choć może wymagać od ciebie zakupu dodatkowych produktów. Za jej pomocą możesz uczyć się języków takich jak angielski, niemiecki, hiszpański, japoński oraz wielu, wielu innych. Aplikacja umożliwia rozmawianie z native speakerami. Jej rolą jest uczenie języka w praktyce – zwrotów, które przydadzą ci się w codziennym życiu, wymowy, umiejętności prawidłowego konstruowania zdań. W aplikacji znajdziesz również ciekawe ćwiczenia gramatyczne, które pozwolą ci przyswoić zasady.

SuperMemo

To aplikacja przeznaczona przede wszystkim dla osób, którym zależy na czasie. Jak przekonują jej twórcy, może bowiem zmniejszyć czas nauki języka nawet o 30%. Z tej aplikacji możesz skorzystać niezależnie od tego, jakiego języka się uczysz. Wyróżnia ją intuicyjna obsługa oraz podzielenie na sekcje takie jak gramatyka, słownictwo, rozmówki czy fotokursy. Dzięki temu możesz wybrać to, czego chcesz się uczyć. Warto dodać, że naukę z wykorzystaniem tej aplikacji możesz połączyć z kursem na komputerze by osiągać jeszcze lepsze efekty.

Hello Talk

To propozycja dla osób, które posiadają już pewny stopień zaawansowania w znajomości języka obcego. Z jej pomocą możesz bowiem prowadzić rozmowy z native speakerami oraz osobami, które tak jak ty uczą się języka. To doskonały sposób na poszerzenie zasobu słownictwa oraz opanowanie stresu związanego z mówieniem w innym języku. Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze a także niezawodna. Dzięki temu korzystanie z niej to prawdziwa przyjemność i widoczne postępy.

Jak widzisz – nowoczesnych i funkcjonalnych aplikacji, które spełnią twoje oczekiwania jest naprawdę sporo. To intuicyjne narzędzia, dzięki którym bez problemu możesz uczyć się w każdym momencie. Skuteczność tego typu rozwiązań jest naprawdę duża. Przekonało się o tym już wiele osób uczących się języków obcych.

One Response to Najlepsze aplikacje do nauki języków obcych

  1. maro pisze:

    Brakuje mi tutaj etutora – chyba najbardziej kompleksowy kurs online obecnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *