Nowoczesne hotele

Świat idzie do przodu i to samo dzieje się z branżą hotelarską. Nikt nie chce zostawać w tyle, kiedy wszystko pędzi przed siebie. Tak stało się z hotelarzami. Zatłoczone recepcje i urywające się bez przerwy telefony to już przeszłość. Dawny system rezerwacji hotelowej był udręką i dla gości i dla obsługi danego lokalu. Wieczne przebieranie w papierach, notowanie, ciągnące się w nieskończoność rozmowy z klientami, którzy chcieli wiedzieć dosłownie wszystko o danym pokoju hotelowym odchodzą powoli w niepamięć.

Wiele nowoczesnych hoteli decyduje się na nowatorski system rezerwacji hotelowej jakim jest aplikacja mobilna dla hoteli. Aplikacja ta pozwala na szybkie przeglądanie oferty wybranego hotelu i rezerwacji w nim miejsca bez dręczenia recepcjonisty przez długie godziny. Jest to bardzo wygodne zarówno dla gości, jak i hotelarzy. Dane związane z rezerwacją są przesyłane automatycznie na hotelowy komputer i gromadzone w bardzo przejrzystej i prostej do odczytania bazie. Aplikacja do obsługi hotelowej bardzo ułatwia życie.

apka3

Kiedy klient zapozna się z ofertą danego hotelu wciska odpowiedni przycisk, który przekierowuje go do strony, na której musi wprowadzić swoje dane osobowe. Kiedy to zrobi, bardzo często może wybrać dodatkowe udogodnienia, które oferuje wybrana przez niego placówka. Można w ten sposób zamawiać wybrany rodzaj pokoju (z balkonem, bez balkonu, z jednym łóżkiem, dwoma łóżkami, rodzinny, dla par…), ale też dodatki (łóżeczko dla małego dziecka, miejsce dla psa, miejsce parkingowe) albo posiłki (śniadanie, obiad, kolacja, posiłki podawane bezpośrednio do gościa w jego pokoju). Opcji jest cała masa, a wszystko to jest w klarownym menu, które przygotowała dla nas aplikacja do obsługi hotelowej.

Aplikacja mobilna dla hoteli zawiera również cennik, co ogranicza kontakt z recepcjonistą do absolutnego minimum. Bardzo często taki system rezerwacji hoteli oferuje też możliwość zamówienia taksówki, która przyjedzie po gościa na przykład na lotnisko, czy na przystanek autobusowy. Wszystko jest bardzo wygodne i przede wszystkim, wszystko można załatwić samodzielnie w domu.

apka2

Aplikacja do obsługi hotelowej to bardzo innowacyjna metoda, która zdobywa coraz większą popularność. Nie ma co się temu dziwić, w końcu w dobie smartfonów ludzie chcą załatwiać wszystko jednym kliknięciem.

Aplikacja mobilna dla hoteli wychodzi na przeciw potrzebom współczesnych ludzi. Hotel, który nie zaopatrzy się w taki system rezerwacji hotelowej tylko traci. Nie ma na co czekać, czas wprowadzić nowoczesne rozwiązania.

Artykuł powstał przy pomocy

ilumio logo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *