Oprogramowanie dla gabinetu fryzjerskiego

rezerwacja online

Salon fryzjerski znajdziesz w swoim mieście praktycznie na każdym rogu. Jest ich naprawdę wiele. Duża część z nich utrudnia sobie jednak pracę nie używając żadnego systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem. Jeśli to czytasz, to prawdopodobnie również prowadzisz swój salon fryzjerski i być może zainteresujesz się programem, który pomoże Ci w prowadzeniu salonu.
Program dla gabinetu fryzjerskiego w całości zastępuje pełen bałaganu terminarz.

Program taki pozwala na tworzenie rezerwacji oraz przechowywanie informacji o klientach i ich wizytach. Ponadto, dzięki specjalnemu narzędziu, wysyła do klientów powiadomienia SMS lub e-mail dotyczące zbliżających się wizyt lub nowych ofert i promocji.

Aplikacja zastępuje też wszelkie programy rezerwacyjne. Klient ma możliwość rezerwacji terminu online – bez dzwonienia czy wychodzenia z domu. Sposób ten jest idealny dla osób korzystających na co dzień z internetu. Udostępniona dla klientów rezerwacja przez internet z pewnością pozwala na uzyskanie pokaźnej przewagi nad konkurencją.

Program został również wyposażony w moduł wystawiania rachunków i faktur za wykonane usługi oraz sprzedane towary. Dodano też możliwość wprowadzania zniżek i rabatów na określone usługi lub dla danych klientów. Poza tym dostępne jest tworzenie kilku rodzajów raportów oraz łatwe wyszukiwanie wszelkich informacji – zarówno o klientach, usługach, jak i o salonach fryzjerskich przypisanych do konta użytkownika. W systemie możliwe jest zarządzanie nie tylko jednym, ale i całą siecią salonów fryzjerskich.

Wszystkie wprowadzone informacje przechowywane są w chmurze. Dzięki temu, z programu można korzystać na dowolnym stanowisku komputerowym. Jak widać programy rezerwacyjne do obsługi gabinetu fryzjerskiego jest potężnym narzędziem w znacznym stopniu ułatwiającym prowadzenie biznesu. Zastanów się, może okaże się idealną pomocą dla Ciebie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *