Organizacja imprezy integracyjnej w Szczyrku.

Każdy przedsiębiorca, z całą pewnością zdaje sobie sprawę z tego, iż kluczem do sukcesu we współczesnym świecie biznesu są przede wszystkim pracownicy. To oni odpowiadają za powierzone im zadania, a od tego, jak się z nich wywiążą, zależna jest ostateczna efektywność pracy całego przedsiębiorstwa. Bardzo ważnym aspektem będzie tutaj także odpowiedni poziom integracji załogi, co będzie się przekładać na lepszą współpracę przy bardziej złożonych projektach, wymagających podzielenia ich na większą ilość, mniejszych zadań. Zobaczmy zatem, jak poprawić integrację wśród załogi poprzez zorganizowanie kilkudniowego wyjazdu integracyjnego w góry, na przykład do Szczyrku.

Dlaczego akurat do Szczyrku?

Rzecz jasna, można tutaj wziąć pod uwagę każdą niemal miejscowość wypoczynkową i to niekoniecznie w górach, niemniej jednak warto zwrócić uwagę, iż Szczyrk, jest tutaj jedną z piękniejszych i bardziej atrakcyjnych turystycznie, polskich, górskich miejscowości wypoczynkowych. Poza tym tutaj można w bardzo ciekawy sposób wykorzystać wyjazd integracyjny do jednoczesnego przeprowadzenia szkolenia pracowników. Wynika to z faktu tego, iż obiekty hotelowe przygotowane są na tego typu szkolenia i konferencje. Posiadają własne, dobrze przygotowane sale konferencyjne i szkoleniowe, które można będzie wykorzystać. Generalnie jednak, trzeba przyznać, iż integracyjne imprezy firmowe w Szczyrku to przede wszystkim wysoki poziom rozrywki dla pracowników. Tutaj można zaplanować ciekawe atrakcje, jak chociażby górskie rajdy rowerowe, czy też zdobywanie okolicznych szczytów. Można będzie także wykorzystać oferty firm oferujących grę w paintball, co zawsze bardzo dobrze wpływa na poziom integracji poszczególnych pracowników. Jednym słowem, warto wziąć pod uwagę możliwość zorganizowania wyjazdu integracyjnego do Szczyrku, gdyż z całą pewnością przyniesie to przedsiębiorstwu wyraźne korzyści, pod postacią lepszego poziomu integracji i lepsze współpracy na co dzień.

Organizacja imprezy.

Oczywiście w kwestii organizacji imprezy do wyboru mamy dwie opcję. Jedną jest samodzielne zorganizowanie wszystkiego i zaplanowanie przebiegu całego wyjazdu integracyjnego, a druga skorzystanie z ofert firm organizujących imprezy integracyjne. Z reguły opcja druga jest nieco bardziej kosztowa, aczkolwiek niesie za sobą większą ilość korzyści. Z całą pewnością zorganizowany przez firmę wyjazd integracyjny do szczyrku, będzie o wiele lepszy pod względem rozrywek i zaplanowanych działań, mających na celu poprawę poziomu integracji i wsparcia dla pracy w grupach. Z biegiem czasu jednak, kiedy my sami, lub któryś z pracowników nabiorą wprawy i doświadczenia, można będzie przemyśleć kwestię samodzielnej organizacji imprez integracyjnych, celem zaoszczędzenia dodatkowych kosztów. Niezależnie jednak od tego, czy wyjazd będzie organizowany przez pracownika czy też przez firmę, z całą pewnością przyniesie poprawę jakości pracy i jej efektywności w naszej firmie, wobec czego warto tego typu imprezy organizować w miarę regularnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *