Poznaj najlepsze sposoby na odchudzanie

Żyjemy w czasach, w których dla większości kobiet najważniejsze jest zgubienie kilku zbędnych kilogramów. Ty również do nich należysz? Jeśli tak, to dobrze trafiłaś! Zawsze ciekawił Cię sekret szczupłych dziewcząt? Teraz nadszedł czas, abyś Ty go poznała. Odkryj sposoby na zdrowe i szybkie odchudzanie.

Pij dwa litry wody dziennie. Należy pić wodę trzydzieści minut przed posiłkiem, ponieważ wtedy możemy „oszukać” nasz organizm wypełniając żołądek wodą. Będziemy czuć się pełne i nie zjemy tyle co zazwyczaj.

Zrezygnuj ze słodyczy i alkoholu. Całkowicie! Jeśli to zrobisz już po kilkunastu dniach odczujesz pierwszą różnicę. Alkohol zaostrza apetyt, ale również sam w sobie jest bardzo kaloryczny.

Wysypiaj się. Kładź się do łóżka o regularnej porze. Mało snu powoduje, iż żołądek produkuje większą ilość kwasów żółciowych, a to znacznie zwiększa nasz apetyt.

Jedz dużo sałaty. Do posiłku zawsze przygotuj sobie miseczkę sałaty. Zawiera błonnik, który sprawi, że poczujesz się najedzona już na samym początku posiłku oraz utrudnia przyswajanie tłuszczów i cukrów z przewodu pokarmowego.

Po południu staraj się jeść jak najmniej. Zjedz solidne śniadanie, drugie śniadanie i obiad, ponieważ Twój organizm potrzebuje energii na cały dzień. Po południu zaserwuj sobie jedną malutką przekąskę oraz lekką kolację. Ostatni posiłek jedz maksymalnie cztery godziny przed snem.

Ćwicz. Jeszcze dziś kup sobie karnet na siłownię i skontaktuj się z osobistym trenerem, który wymyśli specjalnie dla Ciebie plan ćwiczeń. Bez ruchu nie ma sukcesu!

Zamień zwykłą kawę na zieloną, a herbatę na zieloną lub czerwoną. Zwykła kawa czy herbata nie są zdrowe. Herbata na przykład zawiera teinę, która hamuje wchłanianie zawartego w pokarmach żelaza. Zielona kawa znacznie przyspiesza spalanie kalorii, bardzo dobrze wpływa na nasz metabolizm oraz hamuje łaknienie. Najlepsza zielona kawa na naszym rynku? Od Aliness! Więcej na www.aliness.pl. Odkryj moc zielonej kawy – produktu rewelacyjnego na odchudzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *