Przypinana reklama? Buttony!

buttony wykonane przez Buttonfly

Jeżeli trafimy na jakąś imprezę okolicznościową to niejednokrotnie zostaniemy naznaczeni specjalną przypinką. Przypinki reklamowe to dzisiaj moda i szyk na każdej imprezie. Opisana nazwa danej imprezy na przypince informuje, że aktualnie jesteśmy na imprezie, a potem będzie nam przypominać, że byliśmy uczestnikami fajnego przedsięwzięcia.

Buttony reklamowe są prawie zawsze okrągłe (zdarzają się także prostokątne), reklamują, informują i przypominają. Są dzisiaj fajną i ciekawą formą reklamy, zyskującą coraz to większą popularność. Przypinki mają różne średnice, czasami są kwadratowe, prostokątne lub, na przykład, w kształcie serca. Specjalną techniką, drukarnie nanoszą na nie wzór reklamy lub informacji, przesłany przez klienta. Przypinki reklamowe to informacja o weselu, wieczorze kawalerskim lub panieńskim, targach, imprezie urodzinowej, imprezie dziecięcej. Z rysunkiem lub samą informacją reklamową, są potem miłą pamiątką i przyjemnym wspomnieniem.

Niektórzy ludzie lubią bardzo kolekcjonować okolicznościowe buttony reklamowe, które również bardzo popularne są w turystyce. Czasami z dumą nosimy przypięte do klapy przypinki, które informują, że przeszliśmy tyle i tyle kilometrów w rajdzie lub weszliśmy na taki i taki szczyt.

Te pamiątkowe przypinki z łatwością możemy zamówić u niejednego producenta gadżetów reklamowych, jak Buttonfly.pl – marki znanej i cenionej zwłaszcza w Polsce południowej. Po przesłaniu konkretnego wzoru, który chcemy, by był na naszej przypince umieszczony, producent dostarcza nam całe nasze zamówienie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *