Remont i aranżacja domu

wnętrze mieszkania

Od dłuższego czasu zbieram się, żeby wyremontować dom, który w spadku odziedziczyłam po dziadkach. Kiedyś nie miałam na to pieniędzy, teraz brakuje mi czasu. Przydałoby się odświeżyć elewację z zewnątrz i zająć się środkiem. Nie wiem czy nie będzie konieczna wymiana dachu. Aranżacja wnętrz to też nie moja bajka, ja potrzebuje wprawnego oka dekoratora.

Sama nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak miałaby wyglądać taka przestrzeń. Projekty wnętrz, które oglądam w Internecie są inspirujące, ale gdybym miała sama przenieść je na moją powierzchnie to już niestety nie jest to takie proste. Wymyśliłam sobie, że chciałabym aby dom miał przytulne skandynawskie wnętrze. Tak bardzo podoba mi się minimalizm tego stylu, że nie mogę sobie odmówić wykorzystania go w domu. Za parę lat chciałabym się wyprowadzić z bloku i móc tam zamieszkać. Jeśli jednak nie uda mi się skończyć aranżacji wnętrz do tego czasu to wole zostać w mieszkaniu i przeciągnąć remont. Nie lubię kiedy praca nie jest zakończona. Dlatego w razie czego polecam: aranżacja wnętrz Kraków z Orange Studio.

Prócz domu, zagospodarowania wymaga również ogród. Na tyłach znajduje się nieogrodzona przestrzeń zarośnięta dzikimi krzakami i trawą. Lubię spędzać czas w zadbanej, zielonej przestrzeni miasta. Jeśli miałabym korzystać z mojego ogrodu, musiałabym go najpierw uporządkować. Przydałaby się altanka z ławka i stołem tak, żeby mogli mnie odwiedzać goście. Dom ma 3 sypialnie więc swobodnie mogliby do mnie przyjeżdżać znajomi nawet na cały weekend. Kiedy myślę o tym ile pracy to wymaga to martwię się, że nie zdążę kolejny rok rozpocząć realizacji mojego planu.

Nikogo już nie dziwi, że tak długo mi się tu schodzi. Wszyscy, którzy znają mój charakter wiedzą, że pomysły w mojej głowie potrafią dojrzewać nawet latami. Dla mnie ten projekt to ogromne wyzwanie, nie chce zaniedbać spadku. Chciałabym się przyczynić do poprawy stanu tego domu choć w minimalnym stopniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *