Restauracja DaPietro

Włoska restauracja DaPietro to urokliwy i klimatyczny zakątek, w którym można zjeść najlepsze dania kuchni włoskiej, w ciepłym i przytulnym wnętrzu. Profesjonalna obsługa chętnie zaprezentuje poszczególne dania, od typowych gnocchi z pysznymi i oryginalnymi dodatkami, jak na przykład szałwia, aż po wyjątkowo delikatne kotleciki jagnięce. Do szerokiego wachlarza makaronów i innych potraw można dobrać ulubione wino. Wybór nie jest prosty, dlatego warto o pomoc poprosić jednego z kelnerów, którzy zaproponują trunek najlepiej dopełniający dany posiłek.

Restauracja włoska DaPietro to fantastyczne miejsce na obiad czy kolację z jakiejś wyjątkowej okazji, jak urodziny kogoś z najbliższych, a romantyczna atmosfera sprzyja obchodom rocznic związków, randkom, a nawet oświadczynom. Profesjonalna obsługa jest dyskretna i niewidoczna, ale gotowa w każdej chwili uzupełnić kieliszek wina czy przyjąć zamówienie na kolejne danie lub deser, a tych w DaPietro również nie brakuje. Wartym polecenia jest doskonała panna cotta z sosem truskawkowym, niezwykle delikatna, wręcz rozpływająca się w ustach. Taki słodki akcent może być świetnym zwieńczeniem udanego i pełnego pysznego jedzenia i dobrego jakościowo wina spotkania.

Wybór win w DaPietro nie należy do najłatwiejszych ze względu na szeroką ofertę, a jak wiadomo, każda potrawa wymaga innego uzupełnienia. Dla odpowiedniego podkreślenia smaku warto skonsultować się z kelnerem, który podzieli się swoją wiedzą na temat łączenia danego trunku z poszczególnymi posiłkami i doradzi najlepsza kompozycję, oczywiście przed rozlaniem do kieliszków, zaproponuje skosztowanie łyku, aby upewnić się, czy wybrany napój na pewno smakuje klientom.

Wyjątkowość DaPietro polega na wykwintności i wysokiej jakości połączonej z przyjemnym klimatem, dzięki któremu można czuć się swobodnie i z radością rozkoszować się doskonałą kuchnią włoską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *