Solidne badziki na topie

przypinki

Solidne przypinki są w dzisiejszych czasach zdecydowanie na topie. Badziki, bo tak inaczej mówi się na przypinki (słowo pochodzi od angielskiego badge) są coraz chętniej wykorzystywane przez właścicieli firm i przedsiębiorców jako instrument reklamowy. Co takiego kryją w sobie te małe znaczki, że cieszą się tak dużą popularnością i uznaniem? Jak hurtowo kupić solidne przypinki? O tym wszystkim w dalszej części tego artykułu.

Przypinki to małe okrągłe znaczki, która montują się za pomocą agrafki do jakiejś części garderoby. Nazywane są również jak zostało już wspomniane badzikami, ale także buttonami i plakietkami (od francuskiego słowa plaquette). Gdzie wykorzystywane są dziś przypinki? Badziki bardzo często towarzyszą nam w dzisiejszych czasach przy okazji takich wydarzeń jak rajdy samochodowe, kampanie wyborcę, duże imprezy plenerowe, koncerty czy nawet pielgrzymki. To co decyduje o tym, że przedsiębiorcy tak często i chętnie po nie sięgają to niska cena i wysoka skuteczność. Łatwo sobie bowiem wyobrazić, że badziki są jednym z tańszych narzędzi reklamowych. Z kolei przypięta do garderoby plakietka rzuca się w oczy, a prezentowana na niej grafika pozostaje w pamięci – to zaważa na dużej skuteczności przypinek jako formy reklamy.

Jak kupić badziki hurtowo? Okazuje się, że to wcale nie taka błaha sprawa. To dlatego, że wraz ze wzrostem popularności badzików wzrosła również liczba naciągaczy i oszustów, którzy oferują podróbki tychże znaczków. Czym zatem wyróżnia się solidna przypinka? O jej wysokiej jakości wykonania decydują tak naprawdę trzy czynniki – druk, materiał, folia zabezpieczająca. Druk powinien być bardzo wysokiej jakości. Z kolei jeśli chodzi o materiał powinno być to aluminium. Uważać natomiast trzeba na plastikowe i stalowe podróbki. Te pierwsza są bardzo łamliwe, z kolei te drugie podatne na działanie czynników atmosferycznych i ciężkie. Ostatni aspekt to folia zabezpieczająca grafikę prezentowaną na badziku przed ścieraniem. Sprawdźmy koniecznie czy nasze badziki są w takową wyposażone.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *