Upominki dla gości wesele – inspiracje

krówki ślubne

Przyjęcie weselne to chyba najprzyjemniejsza część ślubu. Cały stres związany z przyrzeczeniem małżeńskim młoda para ma już za sobą i nareszcie można trochę odetchnąć w gronie bliskich sercu osób. Oczywiście cieszy wspaniały wystrój sali, muzyka, taniec w pięknej sukni, ale to radość z dzielenia się tą chwilą z rodziną i przyjaciółmi jest najważniejsza. To oni postarają się, by kwiaty, które dostaniecie były najpiękniejsze, a koperty nie pozostały puste. To oni wpiszą na kartki najszczersze życzenia i wyszeptują do ucha słowa wsparcia. To ich obecność daje poczucie bezpieczeństwa, ich życzliwość buduje atmosferę i pozwala cieszyć się wizją wspólnego życia.

Dlatego obecność bliskich trzeba docenić. Młoda para, chcąc odwdzięczyć się za udział w tej jednej z najpiękniejszych uroczystości w życiu, zwykle stara się nie zapomnieć o drobnym upominku dla gości weselnych. Pomysłów na skromny prezent na pewno wam nie zabraknie. Miło jest wręczyć przybyłym trochę ciasta zapakowanego w eleganckie pudełko albo butelkę wina z osobistym podziękowaniem od młodych. W nieco odmiennej, może nawet sympatyczniejszej wersji, włóżcie w ozdobne pojemniczki czekoladki, krówki czy wafelki. Tutaj też jest pole do popisu, bo zamówić można słodycze w specjalnie zaprojektowanych opakowaniach, na których w miłych słowach wyrazicie swoją wdzięczność.

A gdy dodacie do tego zabawny komiks – opowiadający na przykład historię waszego poznania – krówki weselne staną się hitem imprezy. Zresztą takie słodycze na stole na pewno zawsze się sprawdzą, a szczególnie ucieszą dzieciaki – bo kto nie lubi popularnych „mordoklejek”? Jeśli do cukierków macie zamiar coś dodać, świetnym pomysłem będzie zdjęcie młodych w ramce albo małe maskotki – dwa przytulone misie albo lepiej krówki – na pewno rozbawią każdego. Pomysłów jest bez liku, ale koniecznie pamiętacie o jednym. Upominek weselny to tylko symbol i tak naprawdę zawartość pudełeczka dla gości ma drugorzędne znaczenie. Najważniejsze jest słowo podziękowania, szczery uścisk i uśmiech, wyrażający wdzięczność za to, że bliscy zechcieli spędzić z wami ten przełomowy w życiu moment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *