Wakacje w polskich górach

Wśród wielu możliwości, jakie mamy w zakresie spędzania naszego urlopu, jedną z najciekawszych zarówno pod względami turystycznymi, jak ze względu na kwestie finansowe, jest wyjazd w polskie góry. Okazuje się bowiem iż mamy tutaj do czynienia z o wiele niższym zakresem cenowym niż ma to miejsce poza granicami kraju, a co równie ważne, nasze góry zapewniają także liczne atrakcje turystyczne, o których istnieniu nawet nie myśleliśmy. Zobaczmy więc gdzie można będzie spędzić swój urlop, na jakie atrakcje można liczyć, oraz z jakimi kosztami pobytu będzie się to wiązać, aby urlop był spędzony przyjemnie, niedrogo i przede wszystkim w miłej atmosferze.

Urlop w Szczyrku.

Jedną z bardziej popularnych a jednocześnie przystępniejszych cenowo miejscowości wypoczynkowych w naszym kraju jest bezsprzecznie Szczyrk. Pod względem popularności zajmuje miejsca w czołówce ustępując chyba tylko Zakopanemu, które przecież uchodzi za stolicę polskiego narciarstwa. Jest za to o wiele przystępniejsze cenowo, przez co tez cały pobyt w Szczyrku będzie o wiele mniej bolesny dla naszych portfeli. Miejscowość jest malowniczo położona pomiędzy górami Beskidu Śląskiego, gdzie możemy spędzać czas zarówno na nartach w sezonie zimowym jak i na wędrówkach górskimi szlakami poza sezonem zimowym. Mamy tutaj więc do czynienia z bardzo licznymi atrakcjami turystycznymi, dzięki czemu czas spędzony w Szczyrku z całą pewnością nie będzie czasem zmarnowanym.

Gdzie się zatrzymać?

Jak przystało na miejscowość turystyczną, Szczyrk oferuje nam dość silnie rozbudowaną bazę noclegową, gdzie przede wszystkim trzeba zwrócić na ciągle rozszerzającą się listę hoteli, z których jednym z bardziej znanych i popularnych jest hotel Elbrus. Na stronie internetowej hotelu pod adresem hotel-elbrus.pl znajdziemy wszystkie niezbędne nam informacje do tego aby zarezerwować pokoje. Warto jednak pamiętać aby rezerwować je z dość sporym wyprzedzeniem, bowiem hotel ten staje się coraz bardziej popularnym ośrodkiem SPA w Szczyrku, przez co też obłożenie hotelu jest bardziej ciasne. Może się po prostu okazać iż w wielu przypadkach nie uda nam się znaleźć wolnego terminu na miesiąc przed urlopem, szczególnie jeśli będzie to urlop w środku sezonu letniego lub też zimowego.

Jednym słowem można powiedzieć iż Elbrus Szczyrk hotel z atrakcjami SPA to jeden z wielu popularnych hoteli w Szczyrku, w których możemy spędzić nasz urlop, a co za tym idzie, warto zaplanować tak wszystko, aby mieć tę możliwość. Koszty będą niezbyt wygórowane jak na hotel o tak wysokim standardzie, w związku z czym możemy liczyć na dobry wypoczynek, wypełniony licznymi górskimi spacerami, masażami i zabiegami SPA, w przystępnej cenie, co na pewno zagwarantuje nam niezapomniane wrażenia urlopowe. Serdecznie polecamy wszystkim urlopowiczom Szczyrk jako jedną z lepszych polskich, górskich miejscowości wypoczynkowych, w których warto spędzić swój urlop wraz z całą rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *