Wszystko dla niemowląt

Akcesoria dla niemowląt to nasza specjalność. Senna Sówka dostarcza komplet kolorowych kocyków, pościeli i zestawów dla niemowlaków, które Twoje dziecko zapewne pokocha!

Liczne, kolorowe, głównie pastelowe rożki dla niemowląt (Senna-Sówka.pl – sklep z akcesoriami dla niemowląt, który polecamy) w wesołe i przyjemne dla oka wzorki.
Warto zaopatrzyć się w taki rożek, jeśli planujesz albo już urodziłaś dziecko. Dobrać barwę i wzór dla swojej pociechy, chłopca lub dziewczynki. Rożki są inną, modną obecnie alternatywą dla becików, kiedyś tak popularnych.

Jeśli zakupiłaś już łóżeczko, to na pewno trzeba pomyśleć też o tym, by zaopatrzyć się w ochraniacz do łóżeczka.
Dziecko już od pierwszych chwil powinno czuć się komfortowo i bezpiecznie. Łatwiej mu w takich warunkach poznawać świat i robić pierwsze postępy.
Ochraniacze są bardzo ważne bo amortyzują ruchy i chronią niemowlę przed otarciami, czy stłuczeniami. A także ładnie ozdabiają łóżeczko. Mama może wybrać coś dla chłopca albo dziewczynki i dopasować to wystroju pokoju, czy pościeli dziecka.
Jest łóżeczko, jest pościel, jest ochraniacz to może warto dobrać do tego przybornik do łóżeczka.
Przyda się na pewno, aby schować kosmetyki niemowlęce, zabawki, grzechotki, czy po prostu może grzebyk, szczotkę albo smoczek, który ciągle ląduje na podłodze.
Każda dodatkowa kieszeń wydaje się w takiej sytuacji ważna. A wygląd przybornika można dopasować do pościeli i reszty łóżeczka. Ładne i potrzebne.
Ty oraz Twoje dziecko i Wasz los jest dla nas ważny! Pragniemy wesprzeć waszą podróży przez wszystkie piękne chwile wypełnione uśmiechami.
Wnieś do pokoju swojego malucha nową jakość razem ze sklepem senną sówką!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *