Wybieramy promocję pokerową dla siebie

bonusy pokerowe

W świecie internetowego pokera wybór promocji i bonusów jest tak szeroki, że mało doświadczeni gracze mogą mieć ogromny problem z wyborem najkorzystniejszego dla siebie rozwiązania. Często popełnianym błędem jest także sugerowanie się wyłącznie wartością promocji, a nie warunkami koniecznymi do spełnienia. Jak zatem w tym gąszczu ofert znaleźć coś dla siebie i czym się kierować przy wyborze?

Przede wszystkim, promocje pokerowe muszą odpowiadać naszym preferencjom. To znaczy, że jeśli interesuje nas wyłącznie gra stolikowa, to bogata oferta freerolli i rozgrywek dla wybranych graczy nie będzie stanowić dla nas żadnej wartości. I odwrotnie, użytkownicy skupieni głównie na turniejach nie będą zwracać uwagi na promocje dotyczące potyczek przy stolikach. Liczy się również styl naszej gry. Ostrożny zawodnik, który dopiero stawia pierwsze kroki w pokerze, chętnie skorzysta z programu lojalnościowego, premiującego taki właśnie sposób prowadzenia rozgrywek. Ale zawodnik doświadczony, o bardziej agresywnym stylu gry, będzie preferował raczej „szybkie” promocje, np. powiększanie salda konta przy każdym doładowaniu nowych środków.

Wybierając promocję dla siebie należy bacznie przyglądać się ofertom wyglądającym zbyt kusząco. Wysokie bonusy najczęściej wiążą się z koniecznością wielokrotnego obrócenia sprezentowanej kwoty, zanim więc uda się nam wypłacić pieniądze, minie wiele godzin spędzonych na grze. Z kolei bonusy o nieco niższej wartości są zwykle mniej kłopotliwe i ich obrócenie nie zajmie zbyt wiele czasu.

Jeśli zaś korzystamy jeszcze z innych usług serwisu, np. zakładów sportowych, to warto zwrócić uwagę na promocje łączone, jak chociażby darmowe zakłady na określone wydarzenia sportowe.

Jeśli szukacie ciekawych ofert promocji pokerowych zajrzyjcie koniecznie na stronę stargamesbonusy.pl!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *