Wybrani producenci rolet rzymskich

Rolety rzymskie to połączenie funkcjonalności z elegancją. Ich wytworny, ale też minimalistyczny wygląd najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Story mogą zostać wykonane z dowolnego rodzaju tkaniny, co stwarza możliwość idealnego doboru materiału do estetyki pomieszczeń. W zależności od preferencji możemy wyposażyć mieszkanie w roletę całkowicie przezroczystą, która będzie pełniła funkcję firanki. Osłonę otrzymamy także w zdecydowanie grubszej wersji tkaniny, która pochłonie promienie słoneczne.

Na terenie Warszawy story rzymskie zakupimy w MDecor-studio. Producent umożliwia zamówienie rolet z dowolnie wybranej tkaniny – jasnej oraz ascetycznej, ale też wielobarwnej oraz wzorzystej. Dzięki zastosowaniu materiałów grubszych klient otrzymuje doskonałą zasłonę, która całkowicie odgrodzi wnętrze mieszkania od ciekawskich spojrzeń, zaś podniesienie tkaniny powoduje uzyskanie dekoracji w formie lambrekinu. Firma wyposaża story rzymskie w mechanizm sterowania sznurkowy lub łańcuszkowy. Oba modele rolet są odpowiednie do montażu ściennego oraz sufitowego. Przesuwanie rolet za pomocą sznurka jest płynne oraz łatwe, a także umożliwia zatrzymanie osłony na preferowanej wysokości. Zdecydowanym minusem jest fakt, iż po całkowitym podciągnięciu osłony przy ramie okiennej pozostaje długi, nieestetyczny sznurek. Producent oferuje także opcję storów rzymskich ze sterowaniem elektrycznym, które odbywa się przy pomocy pilota lub włącznika ściennego.

Mieszkańcy Krakowa mogą skorzystać z usług firmy Rolmax. W ofercie producenta znajdują się story rzymskie gładkie oraz z fiszbinami, które mogą być widoczne jedynie podczas zwinięcia, ale także po całkowitym opuszczeniu rolety. Firma umożliwia zamówienie osłon przeciwsłonecznych o dowolnie wybranym wyglądzie, dzięki mnogości oferowanych tkanin. Dzięki temu rolety rzymskie mogą zostać umieszczone zarówno w nowoczesnym wnętrzu, jak i w tym bardziej klasycznym. Jeśli mechanizm posiadanej przez nas osłony zawodzi, jednak sama tkanina pozostaje dobrej jakości – firma oferuje zakup samego mechanizmu. Czyszczenie rolet rzymskich nie powinno sprawić nikomu problemów. Aby wyprać tkaninę należy odczepić materiał od rzepu karnisza. Sposób czyszczenia, dostosowanie temperatury wody oraz środków piorących powinno być odpowiednio dobrane do gatunku materiału, z którego wykonane są osłony. Jeśli story wykonane są z tkaniny poliestrowej możliwe jest czyszczenie w samej wodzie. W przypadku materiałów jedwabnych oraz włókien naturalnych – usunięcie zanieczyszczeń powinno odbywać się chemicznie. Na szczególną uwagę, jeśli chodzi o Kraków, zasługuje także firma Krakżal – wolakrakzal.com.pl/produkty/story-rzymskie, która rolety rzymskie oferuje w dwóch opcjach sterowania – ręcznie i elektrycznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *