Solidny fotograf na ślub

Fotografia ślubna od dawna cieszy się dużym zainteresowaniem. Każda para chce upamiętnić ten jedyny dzień w życiu. Fotografia ślubna idzie jednak z duchem czasu i pozowane zdjęcia na sztucznych płóciennych tłach odchodzą do lamusa. Trzeba jednak przyznać, że i na tego typu zdjęcia, pary nadal się decydują.

Jednak popularnością cieszą się inne rodzaje sesji zdjęciowych. Fotografie pary ślubnej w plenerze królują. Sesje można wykonać praktycznie wszędzie, ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia i odwaga nasza jak i fotografa. Doskonałym pomysłem są sesje w polu wśród złotych kłosów zbóż, czy też pola czerwonych maków. Młodzi pięknie prezentują się także na tle starych murów, na tle zamków i ruin.

Inną opcją są zdjęcia na tle zachodu słońca, w morzu, na plaży- taka sceneria to niesamowite i piękne tło. Inną romantyczną opcją są przykładowo zdjęcia obojga młodych na środku jeziora w łódce. Jeszcze inny pomysł to para młoda na pikniku, wśród zieleni, wiklinowy kosze, kieliszki z winem i zwyczaje ujęcie na ławce w parku. Są też ujęcia ekstremalne jak fotografie pod wodą, robią wrażenie, ale trzeba liczyć się z ogromnymi kosztami i raczej nie zachowamy na pamiątkę garnituru i sukni. Jednak oryginalna pamiątka pozostanie nam na całe życie. Jeszcze inne ekstremalne ujęcia to skok młodych ze spadochronu, czy podniebny lot balonem.

Pomysłów jest nieskończenie wiele i w zasadzie fotografowie godzą się na większość fanaberii, czy też dziwactw młodych. Pośród przytoczonych już pomysłów na zdjęcia, uniwersalne i ponadczasowe, na które młodzi zawsze się decydują są ujęcia podczas ceremonii kościelnej oraz w aucie wiozącym wybraków do ślubu. Warto pamiętać także, że koszty często są mniejsze jeśli zdecydujemy się na cały pakiet zdjęć, przykładowo ceremonia kościelna plus plener. Szukając fotografa możemy to zrobić przy pomocy internetu, wpisując hasło typu: „fotograf dębica” lub szukając konkretnie pod ślub, wpiszmy na przykład „fotografia ślubna dębica”, jeśli oczywiście mieszkamy w Dębicy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *