Wynajem kamery to nie problem

wynajecie-kamery-sony-fs7-dobrym-rozwiazaniem

Kino obecnie rozwija się w zastraszającym tempie. Wprowadzane są najnowsze zagraniczne technologie, usprawniające prace i dające większe możliwości. Kiedyś nie do pomyślenia było, że filmy będą produkowane głównie w technologii cyfrowej, a aktorów zastąpią animacje. W sytuacji, gdy młodych producentów nie stać na własny sprzęt, decydują się oni często na wynajem (z angielskiego – rental) np. kamery Sony FS7 czy innego sprzętu filmowego.

Wynajem porządnej kamery, jak Sony FS7 to najprostsza droga do pozyskania odpowiedniej klasy sprzętu, potrzebnego do powstania produkcji filmowej. Dobrze prosperująca wypożyczalnia sprzętu filmowego – Kraków ma takie – jest w stanie wyposażyć kilka mini planów filmowych, zapewniając pracę kilku osobom – reżyserom, kamerzystom, oświetleniowcom, dźwiękowcom i tym podobnym. Ta grupa ludzi jest odpowiedzialna za produkcję od początku do końca.

Nie może być mowy o wadliwie działającym sprzęcie, innymi słowy nasza wypożyczona kamera FS7 musi być w stu procentach sprawna, dlatego też urządzenia takie wypożycza się jedynie ze sprawdzonego punktu, jak ten: http://www.rentgrandfox.pl/sony-fs7/ i dodatkowo sprawdza ich działanie na miejscu bądź (po uzgodnieniu) już u siebie, z możliwością reklamacji. Akurat patrząc na Kraków to w tej metropolii bez trudu znajdziemy kamerę FS7 – nie tylko w wymienionej wyżej wypożyczalni.

Dzięki wypożyczonym kamerom, kablom, sprzętowi nagłaśniającemu firma produkująca film nie jest narażona na przestój w pracy, na dodatkowe koszty czy na problemy ze sponsorami, a jak wiadomo, sponsorzy pełnią niezwykle ważną rolę w powstaniu materiału filmowego. Dzięki ich finansowemu wsparciu możliwa jest w ogóle produkcja, a aktorzy mogą dostać swoje wynagrodzenie za poświęcony czas i trud.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *