Zdjęcia na szkle – nowy sposób na aranżację wnętrza

zdjęcia na szkle Axitech

Urządzając mieszkanie chcemy nadać mu niepowtarzalny styl. Nasz styl. Dlatego poszukujemy odpowiednich mebli i akcesoriów. W sklepach wypatrujemy idealnych dodatków, zastanawiamy się nad kolorami. Debatujemy czy malować cy tapetować. A może zastosować nieco inne rozwiązanie – zdjęcia na szkle.

Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie, szczególnie w przypadku urządzania łazienki. Zazwyczaj stosujemy klasyczne płytki z różnymi wzorami. Druk zdjęcia na szkle pozwala puścić wodze fantazji. Możemy w ten sposób wyczarować łazienkę egzotyczną, rzymską czy całkowicie abstrakcyjną. A to dzięki temu, że druk na szkle stał się dostępny właściwie dla każdego. W ten sposób możemy nadać ciekawy wygląd szklanym płytkom lub wbudować szklana taflę z odpowiednim nadrukiem. Ogranicza nas tylko własna wyobraźnia i zasobność portfela.
Łazienka to tylko jedna z możliwości zastosowania tego rozwiązania. Z powodzeniem możemy je wykorzystać w innych pomieszczeniach. przykładowo w sypialni zazwyczaj wstawiamy dużą szafę ubraniową. Wiele z nich ma szklane drzwi lub można takowe w nich zastosować. Zdjęcia na szkle to łatwy sposób na zmianę nastroju wnętrza bez konieczności przemeblowania go. Wystarczy odpowiedni zdjęcie by nadać wnętrzu np. bardziej egzotycznego stylu lub wprowadzić do niego więcej kolorów.
Oczywiście to tylko przykłady. Zastosować zdjęcia na szkle można w wielu innych przypadkach. Kuchnię ozdobić fotografiami przypraw czy kolorowych owoców. Miejsce pracy zaopatrzyć w motywujące złote myśli. Przedpokój uczynić mniej mrocznym, a salon bardziej eleganckim. Warto zatem pomyśleć czy nie zastosować mniej oczywistego rozwiązania, a dającego bardzo ciekawe efekty wizualne i estetyczne. Ponadto zdjęcia na szkle są zdecydowanie trwalsze od popularnych swego czasu fototapet i wyglądaja o niebo lepiej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *