Wskazówki dotyczące stylizacji mody

Wskazówki dotyczące stylizacji mody

8 kwietnia 2022 Wyłączono przez Barbara

Wybór stroju ślubnego może być trudny. Wszyscy znamy klasyczną (i najważniejszą) zasadę: nie noś bieli (lub kremu/kości słoniowej) na ślub, który nie jest twój. Ale o czym jeszcze należy pamiętać, uczestnicząc w czyimś ślubie? Nie chcesz się zbytnio wyróżniać przez bycie przesadnie lub niedostatecznie ubraną. Zwykle para zawiera kilka wskazówek, w co się ubrać. Zwykle możesz określić, w co się ubrać, na podstawie miejsca ślubu. Na przykład, jeśli wybierasz się na wesele na świeżym powietrzu na polu golfowym lub na plaży, pamiętaj, aby nie nosić cienkich szpilek, do których trudno będzie wejść. Lub jeśli wybierasz się na wieczorny ślub, który zdarza się wyjdź na zewnątrz, upewnij się, że założysz lub przyniesiesz coś ciepłego. Ponadto ważne jest również rozpoznanie różnych norm kulturowych dotyczących strojów ślubnych. Ekskluzywna odzież damska w sklepie Vent21Uno pomoże Ci wybrać to co dobre dla Ciebie.

Narzeczeni mogą opowiedzieć o rodzaju ślubu, jaki mają. Ven21Uno mówi, że zaproszenie pary powinno nadać ton wydarzeniu, ale mogą również umieścić na zaproszeniu wytyczne dotyczące ubioru, takie jak czarny krawat, strój półformalny lub koktajl.

Oto kilka opcji i ich znaczenie:

– Zapraszany czarny krawat lub opcjonalny czarny krawat to wskazówka dla gości, że panowie powinni być we smokingu lub ciemnym garniturze, a panie w wieczorowej sukni lub formalnej sukience.

– Półformalny wskazuje, że mężczyźni powinni być w garniturze lub marynarce, a panie w eleganckiej sukience lub eleganckim garniturze.

– Cocktail Attire wskazuje, że mężczyźni powinni nosić ciemny garnitur, a panie ładną sukienkę koktajlową.

– Casual Attire oznacza, że ​​mężczyźni powinni nosić ładne spodnie i koszulę z kołnierzykiem, a panie prostą sukienkę lub ładne spodnie.

W Vent21Uno nie pracujemy tylko z matkami panny młodej/pana młodego! Pomagamy również gościom weselnym zaprojektować i stworzyć własne suknie. Pomożemy Ci stworzyć idealny, szyty na miarę strój dla gości weselnych, który założysz na następne wesele. Niezależnie od tego, czy oznacza to coś prostego, zwiewnego i krótkiego, czy formalnego, eleganckiego i długiego. Wiesz, że nie będziesz nosić tej samej sukienki, co ktokolwiek inny w swojej jedynej w swoim rodzaju sukni.

Oto kilka dodatkowych wskazówek, o których warto pomyśleć przy podejmowaniu decyzji lub projektowaniu ekskluzywne sukienki, którą założysz na wesele znajomych:

  1. Wybierz jednolite kolory lub proste wzory, aby nie kolidować z otoczeniem. Nawet jeśli nie jesteś na przyjęciu weselnym, nadal będziesz chciał być gotowy do zdjęć przez całe wydarzenie.
  2. Znajdź lub stwórz coś, w czym czujesz się komfortowo. Pamiętaj, gdzie odbywa się ceremonia, o której godzinie jest ślub i czy mogą być tańce lub gry na świeżym powietrzu. Upewnij się, że nie nosisz czegoś zbyt ciasnego lub zbyt krótkiego.
  3. Jeśli wybierasz się na wesele z rodziną, noś kolory, które dobrze do siebie pasują, abyś mógł zrobić rodzinne zdjęcie.
  4. Nie noś nadmiernych cekinów lub „blingów”, ponieważ nie chcesz zwracać zbytniej uwagi na siebie (lub na pannę młodą).
  5. Zachowaj skromność (a przynajmniej niezbyt odkrywczą).

Mamy nadzieję, że te wskazówki i triki pomogły Ci poczuć się pewniej przy wyborze tego, co ubierzesz na następny ślub. Chętnie pomożemy Ci zaprojektować i stworzyć sukienkę na następne wydarzenie!