WYSOKIEJ JAKOŚCI ODMULANIE SZAMBA

WYSOKIEJ JAKOŚCI ODMULANIE SZAMBA

13 stycznia 2023 Wyłączono przez Barbara

Jeśli chodzi o odmulanie szamba, klienci Bendigo oczekują akredytowanej, doświadczonej załogi, która wykona to zadanie.

Skutecznie czyścimy szamba od ponad 30 lat. Dzięki naszej pracy odegraliśmy ważną rolę w poprawie wydajności i skuteczności domowych systemów oczyszczania ścieków dla wielu klientów.

Co tak naprawdę jest zaangażowane w proces odmulania? Zasadniczo dobrze wyszkolony personel naszej firmy posiadającej akredytację używa specjalistycznej ciężarówki do wypompowywania szlamu i szumowin z głównego zbiornika szamba przez pokrywę dostępową.

Szlam – ciała stałe – tworzy warstwę u podstawy zbiornika. Szumowiny tworzą pływającą warstwę na dnie zbiornika i składają się z olejów, smarów i tłuszczów. Jeśli te warstwy nie są czyszczone przynajmniej co trzy lata, mogą zagrozić wydajności i żywotności systemu septycznego.

Bez regularnego odmulania szamba systemy oczyszczania ścieków mogą stać się nieefektywne, stwarzać ryzyko zatkania, a nawet zanieczyszczenia, zagrażając zdrowiu ludzi i środowisku.

W rzeczywistości, przy odrobinie staranności i zaplanowanym czyszczeniu, Twój system będzie pracował płynnie, pracując na optymalnym poziomie. Znacznie mniej prawdopodobne jest utrzymanie poważnych blokad. Będzie też działać dłużej, co oznacza, że ​​nie musisz wydawać dużych pieniędzy na przedwczesną naprawę lub wymianę systemu.

To wszystko są naprawdę dobre powody, aby sprawdzić, czy nadszedł czas, aby zorganizować profesjonalne odmulanie szamba na swojej posesji.

Więc nie zwlekaj. Oszczędź sobie dramatu, który towarzyszy zablokowaniu szamba – a uwierz nam, może być dramat – i poproś o pomoc naszą przyjazną załogę.