JAK PLANY OCHRONY OGRANICZAJĄ RYZYKO ZWIĄZANE Z DZIERŻAWĄ PRZYCZEPY MOBILNEGO BIURA

JAK PLANY OCHRONY OGRANICZAJĄ RYZYKO ZWIĄZANE Z DZIERŻAWĄ PRZYCZEPY MOBILNEGO BIURA

16 stycznia 2023 Wyłączono przez Barbara

Twoje miejsce pracy jest zawsze zagrożone. Kradzież, wandalizm, przypadkowe akty natury i inne czynniki mogą uszkodzić przyczepę do mobilnego biura, przenośny pojemnik do przechowywania i inne niezbędne zasoby w miejscu pracy. Bez odpowiedniego planowania te częste zdarzenia mogą stać się poważnym wydatkiem w przyszłości.

Znajdź plan ochrony, którego potrzebujesz

Przewidywanie najgorszych scenariuszy i podejmowanie proaktywnych działań podczas planowania projektu może pomóc chronić Twój zespół, sprzęt i wynajmowane kontenery w przyszłości. Oto trzy kroki, które możesz podjąć już dziś, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

  • Dodaj zrzeczenie się odszkodowania za straty — zapewnij przewidywalność cen i chroń swoje zyski dzięki zwolnieniu z tytułu szkód za straty wynajmowanych jednostek i sprzętu. Zrzeczenie to obejmuje uszkodzenia jednostek i sprzętu i pawilony handlowe, aktami wandalizmu i działaniami natury.
  • Uzyskaj ogólne ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej — Chroń swoje miejsce pracy przed wypadkami osób trzecich i innymi zdarzeniami, na które nie masz wpływu. Ogólne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej obejmuje obrażenia ciała i szkody majątkowe osób trzecich wynikające z zajmowania i prawidłowego użytkowania przyczepy biurowej.
  • Ubezpieczenie zawartości — uniknij wymiany cennego sprzętu, utraty ważnych plików i opóźnień w realizacji projektu, ubezpieczając cenne rzeczy przechowywane w miejscu pracy. Ubezpieczenie zawartości obejmuje zawartość do wybranej przez Ciebie wielopoziomowej wartości w przypadku jej utraty lub uszkodzenia w wyniku włamania, zalania, pożaru, dymu, spadających przedmiotów, pleśni lub gryzoni/szkodników.

Wybierz dostawcę, który Cię wspiera

Naszym celem jest zawsze zapewnienie bezpieczeństwa Twojego zespołu oraz ochrona harmonogramu projektu i zysków. Dlatego oferujemy wiele opcji planów ochronnych, które pomagają zapewnić bezpieczeństwo w miejscu pracy bez kłopotów i wysokich kosztów własnych związanych z zapewnieniem własnego ubezpieczenia. Porozmawiaj z jednym z naszych ekspertów, aby uzyskać ochronę potrzebną do ochrony swojego zespołu, wynajmu i niezbędnych rzeczy na placu budowy.